Pazar , 9 Aralık 2018
SON YAZILAR

Notepad++ unknown exception sorunu

Merhaba arkadaşlar tasarım çalışmalarımı ağırlıklı olarak Notepad++ programıyla yapmaktayım. Hızlı ve kod bilgilerinin akılda kalıcılığını sağlayan güzel bir program. Zen Coding ekletisini yüklemek isteyenlerin unknown exception hatasını aldığını bir çok forum ve paylaşım sitelerinde gördüm ama internet ortamında da uzun süre araştırmama rağmen doğru düzgün bilgi veren yada çözümü ortaya koyan bir site görmedim. Kopyala yapıştır mantığıyla sitede konu olsunda ne olursa olsun düşüncesiyle sitelerden sitelere kopyalanan aynı konular ve çözüm sıfır.

Şimdi sizlere unknown exception sorununu nasıl çözeceğinizi anlatacağım öncelikle Eklentiyi İndir butonuna tıklayarak PythonScript eklentisini indirin.

İndirdiğiniz zipin içindeki dosyaları Notepad++ kurulu olduğu “C:\Program Files (x86)\Notepad++” dizine kopyalayın ve üzerine yazdırın. Unknown exception sorununuz çözülmüş olacaktır. Yapamayan veya sorunu devam eden arkadaşlar konunun altında destek isteyebilirler. Güle güle kullanın.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında ROTALI KAPTAN

Merhaba; 1996 Yılında Başlayan Bölgesel Radyoculuk Hayatımda Bir Çok Organizelere İmza Attım. Ayrıca Kirmizigulfm.com'un Kurucusuyum. Reel Hayatta Olduğu Gibi Sanal Ortamda da Milli ve Manevi Değerlerimizi Ön Plana Çıkaran Yayın Anlayışımızla Hizmet Etmekteyiz. Bilgi İşlem Mezunuyum. Web Tasarım, Domain ve Hosting Çalışmaları Ve Başta Abdurrahman Önül Olmak Üzere Bir Çok Sanatçı Kardeşimizle Konser Organizeleri Yapmaktayım. Ayrıca Smf ve Wordpress Tema ve Mod Geliştirici Çalışmalar Yapmaktayım...

3 yorum

  1. Kardeş Allah razı olsun bende de aynı hata vardı düzeldi

  2. çok teşekkür ederim. kafayı yemek üzereydim ki ilaç gibi yetiştin.

  3. kardeş allah razı olsun valla çözüldü sağol

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soru: