Perşembe , 13 Mayıs 2021
SON YAZILAR

Wordpress Tema

Htlm5 WordPress Temaları

Flash hakkında düşüncelerin giderek kötüleşmesi ve artık daha rahat şekilde neredeyse flash ile yapılanları yapabilen html5 css3 teknikleri artık temalarda da kullanılmaya başlandı. Günden güne artan tema sayısında gözle görülür bir şekilde kayma var o yöne doğru. Daha sade ve daha hızlı siteler için html5 bulunmaz nimet. İşte o kodlamalarla yapılmış 30’dan fazla wordpress tema sizlerle. Demolarına resimlere tıklayarak gidebilirsiniz. 1-Balita ... Devamını Oku »

Kişisel Ücretsiz WordPress Teması

Merhaba internette sörf ederken güzel bir wordpress temasıyla karşılaştım. Kişisel bloglar ve kurumlar için güzel bir blog sayfası hazırlayabilecekleri ve çok amaçlı kullanabilen blog teması. İnceleme ve test ettiğimiz temaların warez olduğunu düşünüyor, biliyor veya sahibiyseniz lütfen bize rotalikaptan@kirmizigulbilisim.com mail adresinden iletiniz. Sayfamızda warez paylaşımlar yapmıyoruz. Temanın önizlemesi mevcuttur, hayırlı kullanımlar diliyorum.          Devamını Oku »

Sahifa v4.2.2 Full Türkçe WordPress Teması İndir

    Merhaba, wordpress kullanıcılarının aradığı ve bir çok kişinin kullandığı Sahifa temasının Türkçeleştirilmiş halini sizlere sunmaktayım.  Kullanıcıların tek şikayetçi olduğu konu temanın kontrol panelinin Türkçe olmamasıydı ve bu sorunu çözüldü. Anasayfa Türkçe dil desteğine zaten sahiptir. Temanın Türkçeleştirilmiş Bölümleri Kontrol paneli ve Wigetler Temayı indirmek isteyenler, indirmeden yorum göndermedikleri için. Temanın indirme linkleri mail adreslerinize gönderilecektir. Sahifa WordPress temasını ... Devamını Oku »