Perşembe , 13 Mayıs 2021
SON YAZILAR

Smf

Okunmamış İleti & Konuya Farklılık

Mod İsmi : Highlight Unread Topics Mod Linki : http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2146 Mod Yazarı : tyty1234 Mod Uyumluluk : 2.0.1 ve üzeri Yeni Konular veya iletilerde yeni diye mink resmimiz çıkar. Soldaki ikonlarımız on.png off.png olarak bunu belirtir. vb. Bu modifikasyon ile artık yeni ileti yada konu yollanan Bölümün renginide değiştirmemiz mümkün. Admin paneli > Yapılandırma > Özellikler ve Seçenekler > Genel içerisinde ... Devamını Oku »

Onaylanmamış Konu ve İleti Bildirim Modu

Mod Linki ; http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2952 Mod İsmi : Number of Unapproved Posts and Topics in Header Modu yapan: Joker™ Mod Sürümü; 2.0 RC5, 2.0 (2,0,1 de kurdum)     Mod Açıklaması ; Sitenizde ziyaretçilere konu ekleme ve ileti yazma seçeneklerini onaylı şekilde açtıysanız veya moderasyona tabi tutulan üyelere onaysız ileti gönderememe kısıtlaması getirdiğinizde bunlar Anasayfada (!) şeklinde size uyarı verir. Bu ... Devamını Oku »

Ziyaretçiler için üye ol barı

Mod İsmi; Register Bar Mod V3 Mod Linki; http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3169 Mod Yazarı; SSimple Team Mod Versiyonu; 2.0, 2.0.1, 2.0.2, 2.0.3 Tanıtım; Sadece üyelere görünen ister en üstte isterseniz en altta ve istediğiniz renklerde ve istediğiniz yazıları yazabildiğiniz güzel bir mod. Türkçesi için ./Themes/default/languages/Modifications.turkish.phpde Bul; ?> Öncesine Ekle; // Register Bar Mod V3 By SMFSimple.com / SmfMod.com PALAUDIS $txt['registerbarv3_enable'] = 'Kayýt Ol ... Devamını Oku »

Multi dosya ekleme

Smf forum sitemizde bir konu açarken birden fazla dosya eklememiz gerektiği zamanlarda. 20 dosya eklemek için 20 defa yaptığımız işlemi tekrar etmemiz gerekiyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için konu açarken multi dosya yükleyebileceğiniz bir özelliğe nasıl sahip olacağınızı anlatmak istiyorum. Default tema içinde Post.template.php dosyasında Bul <input id="attachment1" class="input_file" name="attachment[]" size="60" type="file" /> Değiştir <input id="attachment1" class="input_file" multiple="multiple" name="attachment[]" size="60" type="file" /> artık ... Devamını Oku »

Smf Forumda Bölümlerdeki Konuları İndexleme Modu

Mod İsmi : ListCreator Mod Linki : http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2194 Mod Yazarı : MaXiForum.cz Mod Uyumluluk : 1.1.10, 1.1.12, 1.1.13, 1.1.14, 2.0 RC2, 2.0 RC4, 2.0 RC5, 2.0 Mod Açıklaması; Bölüm İçlerinde Resimlerdede Görüldüğü Gibi Otomatik Olarak Listesini çıkaran Güzel Bir Modifikasyon. Ben Ekte Bu Modifikasyona Editlenmiş Halinide Ekliyorum. 2.0.1 Sürümünü Kendi Sitemede Kurdum Buyrun Örnek Linkini >www.ensmedya.com Herhangi Bir Problem İle ... Devamını Oku »