Perşembe , 13 Mayıs 2021
SON YAZILAR

Kırmızıgül ilahi fm

Birbirinden güzel ilahilerin, ezgilerin, şiirlerin, marşların yayınlandığı, Kuran-ı Kerim ve sohbet programlarının, canlı yayınların yapıldığı güzide radyomuz Kırmızıgül ilahi fm. 5 Yılı aşkın süredir yapmış olduğumuz dini ve milli yayınlarımızla dinleyicilerimizin hayır duasını almaktayız ve almayada devam edeceğiz. Kırmızıgül ilahi fm olarak, müslümanlığın sadece reel hayatta olmadığını, her nerede, hangi zaman ve mekanda olursak olalım ölçülerimizin değişmeyeceğini ve bu ölçüler ışığında hayatımızı şekillendirmemiz gerektiğini vurgulayan yayın akışı ve prensiplerimizle yayın hayatımızı idame ettirmekteyiz.

Elbette zaman içerisinde Kırmızıgül ilahi fm radyomuzda kadro değişikliklerimiz olmuştur. Buda sizlere daha iyi bir şekilde hizmet etme ve çokluk derdinde olmadan hakkı ortaya koymak adınadır. Yapacağımız programlar ve konularında yaşamadağımız bir şeyi sizlere anlatmak ve yapılması gerektiğini söylemek, hem kendimizi kandırmak olduğu için, hemde sözlerin Muhammedi(sav) olup anlattığımız kişilerde tesirli olabilmesi için yaşamadığımız hiç bir konuda insanları andınlatmaya çalışmadık. Çünkü n büyük örnek ve en güzel isbat insanların kendi yaşadıklarıdır. Kendi yaşadıklarımızı anlatırsak bu karşıdaki bizleri dinleyen kişileri daha kolay ve hızlı bir şekilde ikna ve uygulaması noktasında daha etkilidir.

Kırmızıgül ilahi fm, dinleyicilerinin öneri, istek ve şikayetlerine çok önem vermektedir. Dinleyicileriyle bir ve beraber olmak, aşılması gereken engelleri aşma konusunda öneri, istek ve şikayetleriyle omuz omuza vererek, çıkılmaz ve aşılmaz sanan konularda istişareler sonucunda güzel ortamlara kapılar açmaktadır.  Aileleriyle birlikte rahat ve huzurlu bir şekilde dinlemeleri konusunda titiz davranılmaktadır. Kırmızıgül ilahi fm sohbet ortamında nefsani düşüncelere, hal ve hareketlere fırsat vermeden ve verdirmeden, gerekli bilgilendirme, ikaz ve uyarılarla ölçülü hizmetlerine devam etmektedir.

Dinleyicilerimizin duası ve desteğiyle de inşAllah Kuran-ı Kerim, Resullullah efendimizin sünneti(ehlibeyti) ölçüsüyle son nefesimize kadar ve Rabbim’izin nasip ettiği süre zarfına kadar yayın hayatımıza devam edeceğiz. Kırmızıgül ilahi fm olarak tüm dinleyicilerimize sevgi, saygı ve muhabbetlerimizi sunuyor ve yüreklerimizin ilahi eserleriyle çoşarak Rabbimizi her daim zikretmesini  temenni ve arzu ediyoruz.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında ROTALI KAPTAN

Merhaba; 1996 Yılında Başlayan Bölgesel Radyoculuk Hayatımda Bir Çok Organizelere İmza Attım. Ayrıca Kirmizigulfm.com'un Kurucusuyum. Reel Hayatta Olduğu Gibi Sanal Ortamda da Milli ve Manevi Değerlerimizi Ön Plana Çıkaran Yayın Anlayışımızla Hizmet Etmekteyiz. Bilgi İşlem Mezunuyum. Web Tasarım, Domain ve Hosting Çalışmaları Ve Başta Abdurrahman Önül Olmak Üzere Bir Çok Sanatçı Kardeşimizle Konser Organizeleri Yapmaktayım. Ayrıca Smf ve Wordpress Tema ve Mod Geliştirici Çalışmalar Yapmaktayım...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soru: